Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Lormovo brčko #6 ffv vy

12.1. 2018 Autor lorm Komentáře Komentáře (0) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x2426

Dobrý den všem. 

Po dlouhé době je tu opět jeden z mých rozhovorů. Říká si ffy vy, Mr Nobody nebo Já nefíím. Je to člověk, který je - jak tvrdí - na DE od samého počátku. Jeho osobnost je na DE celkem neutrální, ale občas se o trochu kontroverznosti přece jen otře. V rozhovoru se dozvíme o jeho posledním ťukanci s RS a jeho dlouhodobému tření s Faustem. Přeji příjemnou zábavu.  


1, Ahoj, jako všichni před tebou se nám prosím představ. 

Tak Dark elfa hraju prakticky od začátku. Pamatuji si, jak začínal na Atlasu a já ho začal už hrát. Jenže v té době jsem prakticky ničemu nerozuměl a byl rád, že jsem dobil zemku. Jinak hraju někdy od 2005 či 2006.

V normálním životě. Nedostudoval jsem VŠ těsně před koncem (i s uznanou bakalářkou). Živím se rukama sám na sebe broušením a leštěním kovů. Renovuji chromování na různé staré nárazniky a další věci na chrom, např. motorky jawa (nádrže atd.) či různá auta (např. Tatry staré).

 

2, Proč si nedostudoval?

Rád viním osobní problémy. Nicméně studoval jsem dlouho něco, co mě nebavilo. Rozvrh byl šílený a nevolil se. Klidně bylo v rozvrhu před svátkem cvičení na 8.00. A pak celý den nic, ani přednáška. Vysloveně jsem na škole přežíval. Když jsem měl být vyhozen v prváku, tak jsem to bral jako úlevu, ale bohužel to odvolali. Tak jsem studoval dál a dál. Až jsem došel do bodu, kdy jsem měl sice schválenou bakalářku (vedoucí za E, oponent za D). Tak jsem došel do toho bodu, kdy už to prostě nešlo. Občas mě to zamrzí, protože titul Bc. by vypadal pěkně. Ale víc mě mrzí ztracený čas, během kterýho jsem mohl být úplně někde jinde a snažím se to dohnat. V budoucnu dodělat i VŠ, která mě bude bavit, ale vzhledem k mé práci to nepotřebuji. Špatný výběr školy, velmi. Ale jsem člověk, který věci nerad vzdává, takže proto jsem pokračoval až tak dál. Ale všechno špatné je k něčemu dobré. Dělám rád to čím se živím a myslím do budoucna, pokud některé věci vyjdou, tak to bude super a budu takříkajíc za vodou.

 

3, V minulých dnech se tu něco stalo. Řekneš nám něco o té rasovce?      

Stalo se, že jsme hráli rasovku. Strašně moc pěkně hrál Prudas (Oko na Šťopce). A Faust měl blbou pozici, takže od začátku jsme ho podrželi. No odvěčil se tím, že mi prvně napsal, že hraji hovno, když jsem mu hodil DK do útoku. Tak jsem se mu pomale omlouval, protože ten věk byl pěkný a nechtěl jsem, aby to zkazil. A hádat se s ním nemá smysl. Odměnou byl jeho odlog a to, že mě nazval nenažranou sviní no. Což se mě dotklo, proto celý ten teátr. Pak se mi nelíbil způsob řešení od RS.

 

4, Jaký máš po tom všem vztah s faustem, změnil se? Jaký si měl s ním vztah před tím.

Faust je zajímavá osoba v negativním smyslu. Dokonce mám pocit, že chodil na školu 5km od mého bydliště. Dřív jsem ho znal hlavně z vyprávění. Pamatuji si, že hodně ho neměl rád Torg, protože si nebral servítky a urážel nevhodně Sayku. Nicméně já s ním nikdy nic extra neměl. Poté jsem ho potkal na jeho účtu Gil-Estel. No. Vzal jsem ho do týmů na klanovou extraligu a do lig. Dost se mi nelíbili jeho namyšlený kecy. Kolikrát jsem s ním řešil několikahodinově spory. Jako veliteli se mi s ním blbě spolupracovalo. A někteří hráči s ním brzo moc hrát nechtěli. Veškeré úspěchy vztahoval na sebe a aby se neřeklo, tak ještě jednoho hráče. Já nevím, mně ho bylo vždy nějak líto. Obzvlášť poté, co jsem se od Devila dozvěděl, že trpí zdravotním postižením (nevím jak přesně). Zajímavý je, že říká, že tu roky nebyl. Ale zase říká, že hrál se mnou v klanu, kde byl jen jeho účet/neúčet Gil-Estel, celkově dost takhle se zamotává až je to vtipný, ale když ho to baví. Já se na něj za ty roky celkem vykašlal. Když jsem ho nakonec vyhodil, tak byl klid. Měl jsem to udělat v klanu hned na začátku a odpustil bych si toho hodně.

 

5, Co si myslíš o směru, kterým se DE udává. Zvolení jednobarevné RS, nápady, koncept změn.

DE se udává nijakým směrem. Co všechno se mohlo ovlivnit v pozitivním smyslu, tak už je pozdě. I vznik novýho nevíkendu přišel moc pozdě. A takových dobrých změn přišlo pozdě mnoho. Já třeba oproti tobě nevidím v RS nikoho, kdo by mi zásadně vadil, i když předpokládám, že mě hráči Kruhu moc nemusí, minimálně dřív určitě. Od RS mi chybí nějaká nástavba. Přijde mi zbytečně moc hráčů na to, že ve výsledku rozhodují. Jednou za čas jim přijde případ a konec. Pokud jsou v RS, tak vytvářet něco pro komunitu, být vidět. Ale to jsem naivní. Jinak je jasné, že největší klan + hráči (platící hráči), kteří se drží tak nějak u sebe jsou z Kruhu. Proto je v RS nejvíc hráčů z Kruhu a asi jinak to moc nebude. Ale to neznamená, že by tam být nemohli, jsou to podle mého názoru velezkušení hráči.

 

6, Jak vidíš svou budoucnost v následujících letech v DE, v životě

Tak budoucnost v DE už moc nevidím. Občas si zahraju. Občas vytáhnu partu 8 hráčů a nalogujeme ligu proti silnějšímu soupeři. A to je tak asi všechno. Pokud by byl nějaký fajn turnaj, tak bych se asi ještě přidal. Koupím si za čas deky, LP-mu tím přispěju pár drobných, což vesměs tak je, protože DE už mu asi moc nevydělá. Nevím, co by se muselo stát, aby komunita v DE se aspoň trošku zvětšila. A závidím všem, kteří mohli hrát DE, když bylo plno. To byli 3-ky, kdy pokud se nelogl do 16.00, tak bylo plno, všech 180 hráčů. Až mě mrzí, že v té době jsem nevěděl nic, jak se hraje DE. I teď se učím pořád a přicházím na nové věci či nápady. V životě to vidím jednoduše, mám v plánu s přítelkyní koupit barák, tak 2-3 roky na první, druhé dítě.

 

7, Máš to hezky nalajnovaný, vychází ti v životě všechno co si nalajnuješ?

Nevychází vždy vše. Nicméně si vždy dávám velké cíle. Takže pokud nedosáhnu svého cíle, tak stejně nedopadnu špatně. Jednoduchá logika pro př. chceš získat milion, ale povede se ti jen půl. Nedosáhls svého cíle, ale není to špatný, co se ti povedlo ne? Člověk pokud chce něčeho dosáhnout, tak si musí dávat vysoké cíle.

 

8, Máš hodně odehraných dnů, klan pro nováčky nebo RS tě nikdy nelákala?

Nejlepší klan pro nováčky je MoD, to 100% či LoD. Tam dokáží nováčka naučit opravdu hrát a přemýšlet. Celkově pokud někdo na úrovni se nováčka ujme, tak ho dokáže spoustu věcí naučit, ale musí ten hráč chtít. Mě osobně to nikdy nelákalo. I Kruh v tomto určitě nebude špatný. 

V RS bych byl i rád, asi hlavně kvůli dekům. Ale já osobně nemám šanci se tam dostat. Volí hráči, kteří kupují deky, a to je hlavně Kruh (nic proti nim nemám).

 

9, Rozloučení, přání, kletby?

Hlavně hrát DE, tak aby nás pořád bavilo. A nekazit si to blbci. Mrzí mě, že není snaha banovat Fausta, a dovolujeme mu, aby kazil rasovku za rasovkou. Za dobu, co DE mě mrzí rasovka, kterou jsem kdysi zkazil, když tam byl Raj i Mila. Kdy jsem měl spoluhráče v opozičním týmu a ten mi říkal, co Raj dělá a kam útočí. A mě strašně bavilo, dělat ze sebe, jak všechno vím a jak Raje jsem bránil a bral mu zemky. Opravdu mi o jeho červeného draka nešlo. Jednou jsem měl zajatýho Witche od Mily, a hned jsem mu napsal, že mu ho vrátím. O tyhle hrdiny mně nikdy moc nešlo. Ještě mě mrzí, jakým způsobem jsme porazili Kruh v jedničce, ale tak nějak jsem chtěl vyhrát za každou cenu. A bylo to doslova za každou cenu.

 

10, Omluvil ses jim/mu? Jak to vidíš teď? Hraješ na výsledek nebo spíš pro radost.


Já myslím, že Rajovi i Milovi jsem se omluvil. Co bylo v jedničce proti Kruhu byla prasárna, ale udělal bych to znovu v té situaci, chtěl jsem prostě vyhrát za každou cenu, tak jsme se spojili ke konci ligy 2vs1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů