Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Rozhovor s Almirem...

16.6. 2006 Autor Voldemoort Komentáře Komentáře (5) Kategorie Rozhovory Hodnocení 0.00 Přečteno x1847

Exkluzivní rozhovor s Almirem členem aliance X. v právě probíhající lize 2C.


Voldemoort: Tak tě zdravím a hned ze začátku nám něco pověz o sobě

Almir: Taky zdravím :-) Mno nevím co jsem, normální hráč DE ze zapadlého koutu severní Moravy. Hraju pravidelně ve 2 aliancích X. a !!!Nas Mnogo!!! kde dělám příležitostně impa tam hrajeme ve 3N. Hrával jsem v MISI (viz síně po všech ligách z dvojek 2A a 2E) a ted jsem se přidal čerstvě k Irelandu. Je mi 17 let. DE hraju něco přes dva roky s občasnýma přestávkama. moje nicky jsou Almir, Ainur, Eyck z Denesle, Quick Nort a Prevus III.(stím ale moc nehraju)

Voldemoort: Prosím tě teď když je na DE Times anketa (vyhlásil sem jí já), o nejhoršim hráči, alianci, lize a nejlepším hráči, lize, alianci + adminové tak koho by si zvolil ty?

Almir: Nejhorší hráč se nedá určit každý nějak začíná a stejně tak je to s aliancema. Nehorší ligy v současné době asi VA boj tam nestojí na nic a málo kdy se tam sejdou dvě ali aby si zabojovali a je jen braní vítězství i když si je občas zahraju že tam s někým jdu nebo si jdu expnout hrdinu.Co se týče nejlepšího hráče tak tam bych zvolil Filfedru a to z jednoho důvodu že patří ke špičkám všech ras není za všechny uplně nejlepší ale je to univerzál což jsem ještě u elitních hráčů neviděl. Lize je to 2A a to díky arboretu, když tam je to je opravdu radost se dívat a tak samo nejlepší aliance Arboretum (X. bych dal než nám nedávno přestolo hrát hafo hráčů i když někteří byli i z arboreta) ale hodně vet. ali se ted rozpadá a učí si nováčky takže je to těžko. A Adminy moc neznám krom pár konfliktů jsem snima nikdy nehrál nebo tak něco takže nevím.

Voldemoort: Jak jses  k Dark Elfovi dostal, co tě ,,nakoplo" k němu, co ti na něm zaujalo, a jaktože ho hraješ tak dlouho? 

Almir: Od jakživa mě bavili on-linovky tohodle typu hraju roky Rd2 a zkoušel jsem hafo různých jiných spoustu jich už snad ani není nebo se mi nelíbí. A přímo k DE mě dotáhl BOMI že to skusíme a nějak mě to chytlo. Zaujala mě jednoduchost, rychlost a taky mapa (i když ne ta nová).

Voldemoort: Teď dvakrát za sebou si vyhrál ve 2C s aliancí X. budeš v ní nadále nebo ne, vím že si byl i vícekrát s nima ve 2C. A myslíš že i tento věk vyhraješ, a máš na to vyhrát třeba první ligu?

Almir: Doku bude ali X. tak já budu hrát v ní... a co se týče výhry tohodle věku tak podle toho jak moc se budu snažit tak na vítězsví bude mír 100% kadždý z X. protože tady není konkurence ale jak jsi napsal už jsem zavřel 2x za sebou a jsou tedy jiní kterří se každý věk poctivě podílejí na vítězství. To je subjektiní zavřít první ligu není o nic těžší než druhou nebo třetí záleží na ali, která stojí za tebou.

Voldemoort: Teď přikročíme k rasám, je to nejdůležitější část DE, protože bez nich se hrát nedá. Já osobně hraju za enty, trpaslíky, mágy. Za jakou rasu nejvíc hraješ, a která je asi nejlepší? Máš na ně nějaký recept jak za ně hrát?

Almir: To tedy nedá :-) Co se mě týče tak hraju Hobity a mágy, slušně skřety,enty,nekra a barbary, za ostatní rasy jsem lama ale učím se:-) jj většinou mám svoje recepty jak hrát mixlé s radama daleko skušenějších hráčů.

Voldemoort: Už jste jako aliance X. vyhlásili nějaké tažení? Jestli ano tak jaké a na koho?

Almir: Co já vím tak ne ali X. je hodně proměnlivá a docela se tady střídají hráči ale že by jsme vyloženě šli někomu po krku to ne. Ale když to vemu opačně tak na nás už bylo honuuuu :-D

Voldemoort: Před několika měsíci se dělali speciální stavby pro každou rasu zvlášť, určitě si to pamatuješ, pořád sme museli hlasovat kterou styvbu, atd. Co si o nich myslíš? Používáš je hodně nebo se ti protiví?

Almir: Uričtě to chválím jak nápad jednak na spestření jednak na vyvýžení ras ale ne vždy se to povedlo. Osobně používám tak pulku staveb. A pokud bych měl vybrat nejlepší byly by to stavby lidí, skřetu a trpu a pokud zase nejhorší tak enti a nekromanti.

Voldemoort: A teď poslední otázka. V květnu se hovořilo o nové verzi kodexu, která se ti nejvíce zamlouvala? Mě teda Paladinkova verze a co si o tom myslíš, měl by se ctít kodex nebo naopak porušovat?

Voldemoort: No tak já ti děkuju za pěkný a dlouhý rozhovor a těším se až se zase někde potkáme a pokecáme! Také ti přeju hodně dalších ůspěchů. DE zdar!

Almir: Za nic rádo se stalo. Taktéž přeju hodně uspěchu jak ve hře tak v kometování.

Hodnocení článku: Hodnocení 0.00, Hodnotilo 0 uživatelů