Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Zloději, žoldáci a Strážci - 1. díl (Remake)

9.11. 2010 - 01:32 Autor HMTD Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
tak jsem se konečně dostal ke čteňi těchto povídek a po přečteňí pěti začínám i komentovat.Jen prosim nevitýkejte mi chyby v komentech,píšu i čtu na mobilu a tak jich bude dost.Jsem přijemě překvapen,je to krátké,ideální na malou pauzu v práci a vcelku zábavné.
15.12. 2009 - 13:21 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Jen, že to u mága nezní tak vznešeně, jak by mělo. Ale to není chyba, jen mě to zaujalo. Stejně, jakoty paklíče.

Jo, to si pamatuju. Vím, že mě to moc nebavilo, ale 3? Tak a teď mi řekni, že jsi na tom nic nezměnil a budu fakt nasranej a ztrapněnej. :-)

15.12. 2009 - 12:54 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Jak jinak nazveš člověka, který má červené vlasy jedním slovem? Možná tak ještě zrzek. Původně jsem to tam nahodil jako synonymum pro mága, či čaroděje, aby se tam ty dvě slova neopakovala až tak často.

A psal jsem snad, čí byly ty paklíče, kterými odemykal? Navíc je to jedna z věcí, bez které zloděj neodchází a kterou se hodí mít vždy u sebe. Beren odemyká proto, že jako trpaslík na to líp vidí.

Bleskurychle je nevím, proč nespisovné (ve Wordu).

Úplně první hodnocení, za první tři díly bylo tehdá myslím 3. Pamatuju si na větu: "Zahřálo mne u srdce, že jsi tam dal trpaslíka, ale pak jsi ho zabil bleskem do zad." :)

 Tak ta gramatika, co mi ujela, tak za tu se hluboce stydím...

15.12. 2009 - 11:58 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

A teď reakce na mistra Rexíka...

- Tak víc změn míst tam asi být nemůže, když se tam o jiných městech a zemích nepíše. To až v dalších dílech, ty dutohlave. :-))

- ...Ale když už to Radkemovi spisi, chtěl bych... Tak tomu říkám zajímavá gramatika i syntax, to fakt jo. To ale jen tak na pobavení a na zesměšnění, obojí dělám rád. Spi si sladce, a když už to tu píšu, dej Radkemovi, co Radkemovo jest. :-D

-  To, kde se to odehrává není vůbec důležité pro příběh. Ale napsal bych to příště do úvodu.

 

A ještě pár mých dodaečných postřehů.

- S mapkou si pospěš, těším se.

-  Nazvat mága Zrzounem se mi zdá zajímavý, když jsi vypravěč, který se toho nezúčastnil...

15.12. 2009 - 11:51 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Chybka... přistoupil k němu příchozímu ... to opravd nedává smysl. Buďto škrtni jedno slovo nebo dopiš čárku...

A další...  mám hroznou prostě smůlu ... prohodit dvě slova!

A ještě jedna... shrbovat ... přepsat na shrabovat. Jestli teda shrbovat znamená něco jinýho, než hrbit se (a to je ještě k tomu asi nespisovně), tak se omlouvám.

A poslední (které jsem si všiml)...blesku rychle ... To se píše dohromady.

Jen detail -  Herbert se vrací pro paklíče, ale nakonec stejně odemyká Beren. Divné, ale v zásadě to chyba není. Jen mě to zaujalo.

 

No, vzhledem k tomu, žes smazal původní dílo, nemůžu posoudit, kolik jsi změnil k lepšímu. Navíc si nepamatuju ani původní hodnocení... Takže to budu hodnotit, jako zcela nové díl. Zdá se mi to lepší, než minule, ale nepamatuju si, co jsem ti dal, takže nevím, jestli to lepší je, nebo ne.

7 bodů. 

14.12. 2009 - 22:35 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Kvilamské vrchovině prosím. Ne. Niedue leží o něco více na západ, na druhé straně Riedských hor, za Dračí průrvou, ale to už je spíše o tom, že jsem ještě nedodal mapku, než o špatném popisu.

Celé se to odehrává přibližně v době, kdy to Rakdem sepisuje, tedy... podzim 1263. Pravda, to je jistý nedostatek, ale prostě mi sem tahle informace o přesném datumu nějak nezapadala. A hlavně, posunu v příběhu to nevadí. :)

14.12. 2009 - 19:41 Autor Rexík Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jedina změna které sem si všiml že ses z města králů přesunul jinam. Ale když už to Radkemovi spisi, chtěl bych vědět jestli se toto odehrává v kvilamské nížině, a také jaký je rok. Jinak se mi to líbí jako první díl.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.