Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Dobrodruzi- Putování do neznáma 1.část

11.2. 2010 - 17:44 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jak tak na to koukám....tak začnu psát prostě o ději a na nějaký vedlejší efekty se vybodnu....at z toho příběhu taky něco máte.....protože si myslim...že ten zas nebude tak špatnej
11.2. 2010 - 17:41 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
To Laxinátor: tvoje a Janovi práce čtu kdykoliv mám čas.....moc se mi líběj ale komentáře k nim psát nechci....protože na nich nevidim téměř žádný nedostatky....a nevim proč...ale nedokážu si všimnout takových drobností jako ty :-D
11.2. 2010 - 17:40 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jen dobře. Přečti si naše věci, chci dalšího fanouška. :D
11.2. 2010 - 17:37 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Dík za komentáře....já vim...tyhle neutrální pasáže moc psát neumim.....ale zas sem nechtěl psát příběh jen a jen o nějakym hlavnim ději....to se mi zas nelíbí....třeba se vám další části budou líbit víc....tedy spíš doufám.....a navíc s tou základkou ste to skoro trefili.....dyt je mi 15....:-D mám ještě hódně moc času se zlepšovat....ale i když mi to psaní ještě moc nejde.....budete na mě tady narážet čím dál častěji :-D
11.2. 2010 - 14:55 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Ten trpaslík vystřízlivěl nějak moc rychle. Ne, že by něco nevydržel, ale čekal bych, že když už je zpitý, natolik, že cestou hňácl, tak se mu pak bude aspoň motat jazyk, potácet se ven a měsíce uvidí přinejmenším 4! A taky moc střízlivě uvažuje.

Uvidíme, co z toho vyleze. Jen doufám, že to nebude o cestě za receptem na výrobu toho "Dračího ohně," který barbarovým předkům ukradl zlý černokněžník! :-)

5 bodů

10.2. 2010 - 11:27 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jo a jestli jsem tě neodradil od dalšího psaní, a doufám, že aspoň ještě pár pokusů přidáš, mohl bys zkusit přečís, okomentovat a ohodnotit nějaká díla ode mě a od Jana III. Jednak ti to pomůže a taky se každý čtenář a každá poznámka hodí.
10.2. 2010 - 11:24 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tak jo, v prvním dílu ti nebudu opravovat pravopis... Ale máš tam nějak málo čárek. A ani gramatika není 100%. Zkus si to po sobě přečíst (klidně i víckrát) a opravit.

 

Kořalka v korbelech? To je hodně debilní představa. - 1 bod

To, že barbar přechlastal trpaslíka nechám být, koneckonců jsi to dobře vysvětlil.

 

Celkově se na neakčních pasážích pozná, jak dokáže člověk psát poutavě. A ty to neumíš.

Obsah: Ožralecký souboj trvá moc dlouho. Popisovat každou procházku u trpasličí kořalky je zbytečnost. Navíc udělat díl ve kterém se jen pije a pak spí je divný.Proto mě obsah nezaujal. - 2 body.

Forma: Tak tvůj styl mi nesedí. A řekl bych, že nesedne nikomu, maximálně tak učitelce češtiny na základce, ta by neměla co ti vyčítat. Špatně to není, ale nic dobrého sem nepostřehnul. Neutrální popis se do příběhu nehodí. Suchý, suchý, suchý. A takymísty zmatený, že nevim, kdo vlastněco dělá. (viz třeba třetí odstavec od konce). -4 body

 

Neříkám, že nemáš šanci se vypracovat, ale vidím to tak, že to bude chtít cvičit, číst knížky a cizí příběhy a taky se nad tím zamýšlet. Talent nevidím, ale antitalent taky ne. :) Pokračuj a třeba se vyšvihneš na šestibodovou úroveň.

 

Takže celkem to máme za 3 bodíky.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.