Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Zloději, žoldáci a Strážci - 15. díl

9.10. 2010 - 14:57 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

No ale že to sype nic nemění na tom, že jim jen dělal pomocníka. I když ho asi vyplatili i za případný mlčení. Navíc si stále stojím za tím, že by to šetřil třeba na to uplacení karavany, která by ho vzala s sebou. Ale o tom jsem se jen tak zmínil, jako vadu to nevidím.

 

A to, že rebely nechytaj neznamená, že Herbert ví, že je nechytaj. Chápu, proč to udělal, ale asi by bylo bezpečnější ještě nějakou dobu počkat.Neřekl bych, že zrovna spěchá, když vlastně ani neví, kam jít. Ale beru tvoje argumenty a nechávám to tak.

8.10. 2010 - 21:52 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Ti horko těžko stíhají chytat zloděje, vrahy a podobná individua. Navíc by se to generálům nevyplatilo. To se spíš snaží si to líp ohlídat. A stejně se na to bojiště Herbert podívá.

Kdyby to pašování nesypalo, asi by to asi nedělali, ne? A i tak je ta cesta zdarma.

8.10. 2010 - 21:42 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

No psal jsi: "Rychle se seznámil i s jinými místními zvyky a postupně téměř zcela splynul s okolím."

Ale to on neví, že je totam takhle. No měl jsem napsat spíš lovci lidí, že si je právě najmou generálové armád, abychytili toho a toho dezertéra.

 Ano, ale stříbrňáky dostane teprv až tam bude. Pokud mluvíš o žoldu. Pokud o výplatě z pašování, tak jsi psal mince a ne stříbrňáky. Takže to klidně mohly bý měďáky, místní sračky nebo nedej bože forinty. :-)

8.10. 2010 - 21:35 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Šlo mi hlavně o žoldáka jako hlavní postavu. ;-)

On se s tím okolím zase tolik nesžil. Jen si koupil místní oděv, aby to snáze zakryl. Spolu se změnou jména to kdekoho zmate. Ale všimni se, že Melvin hned poznal, že není místní. 

Nevím o tom, že by byla jména Hůlkového Řádu patentovaná. Navíc Elan je asi nejběžnější z nich a za pár dílů se s ním zase rozloučíme. Pořád lepší, než kdybych ho pojmenoval třeba Mike, nedejbože Roy. :-)) 

Lovci dezertérů? No, tady se něco takového nevede. Žoldáci sami na to nemají čas a jejich zaměstnavatelé už tuplem ne. Hlavně tady na Kvilamu, kde v podstatě probíhá vleklá občanská válka. To už je víc trápí, když přeběhnou k nepříteli, pod příslibem většího žoldu. On sice nespěchá, ale tohle je cesta, za kterou dostane dokonce zaplaceno a pomůže mu to zase se trochu ztratit.

On stříbrňák už je celkem slušný peníz. Tedy, podle toho, jaký obsah vzácného kovu v něm je. A uvážím-li, že se ubytoval v táboře a pár kuchařů se tam tady najde, nevím, za co by ty prachy utratil.

8.10. 2010 - 20:55 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Zavadili jsme už o několik žoldáků, když připustíš, že epizodní postava najatá v hospodě je žoldák. :-) Tolik k úvodu.

 

A i když mě z toho bolí mé na pravopis citlivé, ač tříletým nepsaním diktátů na gymnáziu značně otupělé, oči, nebudu ti tady opravovat pravopis.

- Ano, je to zloděj a je přizpůsobivý, ale chytit místní zvyky za pár dní? To je i na něj moc. Já mám možná pár extrasupermanů, ale ti jsou cvičení, kdežto tvoji "jen" supermani jsou právě tací joudové,  jako byl Eragon nebo Frodo. Ale blížej se spíš k Eragonovi, protože Frodo zůstal ňoumou dokonce i po záchraně Středozemě.

- Elan? Není to spíš bard než zvěd\?

- Poznámka logická.

- Nevim nevim, utíká před dvěmi tajnými spolky a ještě navrch by měl utíkat před lovci dezertérů? Kdyby si radši našel nějakej převoz, mě to přijde, že moc nespěchal.

- Nejdřív mě napadlo, jak se uživil několik dní ve městě, když si vydělal jen pár drobných, který si asi bude šetřit, ale pak mi tak nějak došlo, že je to zloděj.

 

No další kecací díl. Mě už to dost unavuje, takže 6 bodů a mínusko si stále nechávám v zásobě.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.