Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Pomsta bude sladká-Díl 3

28.1. 2011 - 17:53 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

No, já mám na umění dva zásadní názory.

 

1. Každý koho nějaké umění opravdu baví, ať už je to literatura, obrazy, hudba,  by ml zkusit sám něco vytvořit. Čert vem múzy, sice nám holky dost pomáhaj, ale jsou to děvky přelítavý. Prostě by každy fanda fantasy měl zkusit aspoň jednu povídku napsat.

2. Nikdo by neměl umění prznit. Jakmile vím, že mi to nejde, tak toho nechám. Samozřejmě nepočítejme začátky, ty jsou hrozné vždy. Ale každý člověk by měl cítit v srdci, když už se víc zlepšit nemůže. Proto taky nekreslím a nezpívám. A pokud nastane ten vzácný případ, že nás strašně baví něco co nám vůbec nejde, pak je to dilema. Ale rozhodně musíme vědět, že nám to nejde, a podle toho jednat.

 

Já nehodlám nikomu podlézat, ale ani ho nechci zbytečně srážet. I když se mi stane, že někomu výslovně "zakážu" další psaní. On sám ale musí vědět, jestli je to jeho strop nebo to zvládne líp.

 

Jo jinak já teď nebudu mít čas, takže číst dál nic nehodlám a přidávat novinky budu jen pokud si vzpomenu. Stejně mi je sem ale házejte.

27.1. 2011 - 22:03 Autor Madox Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jo ještě sem chtěl říct k tomu že mu nabízí trpaslíka. To se těžce nepovedlo. Mělo tam být že společně s trpaslíkem mají tich 1000 zlatých. Hold špatné vyjádření.
27.1. 2011 - 21:58 Autor Madox Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
No neurazil...já sám si myslim že sem mizernej spisovatel...
27.1. 2011 - 18:03 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Už jsem ti to psal hned na začátku......naše kritika ti má především pomáhat. Není to o tom, že mi ti něco řekneme a ty náš bud poslechneš a nebo se začneš hádat o opaku. Ty sám se za sebe musíš rozhodnout, jaké rady jsou ti přínosem. Zkus těm radám naslouchat, i když se ti třeba zdají pochybné.

Rozhodně tě ale nesmějí odradit. Taky sem neměl rád, když mi Lax našel v dílku všechny ty mušky, co on dycky najde....ale vim, že to dělá pro mě a já to přijímám s tím, že se do příštího dílu musím zlepšit.

27.1. 2011 - 16:41 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Aha, pán se urazil... :-) Mělo to být něco jako motivace do toho aby ses víc snažil. Samozřejmě ti budu pomáhat, začátky nebyly skvělé u nikoho, ale číst pořád jen děsy mě taky nebaví. Takže se snaž a neber si to nějak špatně.
27.1. 2011 - 16:28 Autor Madox Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

No s těma 80zl je to komplikovaný. Každej bere zlatý jinak. U nikoho je jeden zl celé mění a pro nikoho je to zas jen plivnutí. 10 000 tam bejt nemělo překlep o jednu 0 mělo tam bejt 1000.

Go je hnus to uznávám..v mé mluvě to však používám často tak si to občas spletu se slovem de.

Těch 5 bodů mě natchlo. To mínusko do dalších dílů už tolik ne.:D Ty dva body mě nepřkvapili ale ty slova za nimi mě trochu rozohodili. Pokud tady někdy budu překážet klidně mi řekni a už dál nebudu otravovat tak krásné prostředí svými tupýmama povídkama.

26.1. 2011 - 22:39 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Já myslim, že určité zlepšení tam bylo. Když to ted viim zpětně, těch 5 bodů bylo možná ukvapených.

Ber to jako mínusko do dalších dílů, budu přísnější :P

26.1. 2011 - 19:36 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Mizerný, mizerný, mizerný, těch pět bodů od kolegy mě asi moc navnadilo. Nebudu to brát všechno a postupně, ale vypíšu na co si vzpomenu.

 

1. 80zl leda při inflaci nebo cestě přes celou říši. A do toho by obyčejnej vozka asi těžko šel.

2. Když už jsme u těch peněz, to těch 10 000 mají jako po kapsách? Žádnýho obrovskýho pytle se zlatkama jsem si totiž nevšimnul. Asi to bude docela těžký.

3. Slovo "go" je vážně hnus.

4. Furt ti tam haprujou slova... celá věta je dobře, ale pak tam vrazíš jedno slovo jakoby z jiného světa. Pak z toho vychází nesmysly a mě nebaví si pořád domýšlet jaké slovo tam mělo být. Ha nikdy bych nepotřeboval, že se spřáhneš s trpaslíkem! No co to u všech rohatejch je?

5. Prohlédnout si šíp je komplikované, ale šlo by to. Jen by musel být ten zlý hodně velká lama a střílet po nohách. Takže spíš ne než jo.

6. K tomu vyhořelýmu přístavu... řekl bych že blafovali a jen dělali, že to vypálili jejich nohsledi. Ve skutečnosti si zařádil někdo jinej.

7. Dialogy rozhodně nejsou dobrý. Sice nejsou děsný, ale zase si povídají na můj vkus až moc dlouho a složitě.

8. "Můj temný bratr" je fádní, otřepaný, idiotské, laciné a já nevim co všechno ještě.

9. Jak říká Ďáblík, celý konec jeneskutečně dojebaný. Chaos a nesmysly.

10. On mu nabízí trpaslíka? Dobrý no, co na to Hangim?

11. I když jsem na straně trpaslíků, jak by si on, raněný,  mohl všimnout, že je někdo sleduje a elf, který se trefí běžícímu chlápkovi šípem do oka, nepostřehne nic?

12. Jetel mele z cesty.

13. Jak mohl nepoznat bráchu hned na první pohled?

 

A určitě by se toho našlo víc včetně čárek, těch tam pár nebylo.

 

Zase 2  body a pokud se nezlepšíš, asi se na to brzo vykašlu.

26.1. 2011 - 16:02 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Takže, vrhnu se na kritiku

Na začátek musím říct, že se mi to určitě líbí víc, než minulé díly. Mám jistý dojem, že se určitě, hlavně co se týče logické stránky zlepšuješ.

Dialogová část, není špatná, ale dají se sem tam najít nějaké chybky

1) 80 zlatých je trošku hodně pro obyčejný stop vozem.....ale samozřejmě nemohu vědět, jakou to má hodnotu ve tvém světě.....to je jen drobnost

2) Ethell uhnul a vystřelil svůj šíp směrem do míst odkud vylétl šíp. Mezi šumem moře a lesa zashlehl zasténání. Pozorněji si prohlédl šíp. Byl to černý dlouhý šíp. Už ho někde vyděl jen si ho teď nedokázal zařadit................jak si mohl prohlédnout šíp, který nebyl nikde poblíž něj. Nejblíže byl ten, který trefil vozku a v předchozí větě stálo, že se vozka rozjel po cestě pryč.

3) Jetel a to s těma kytkama bylo vtipný ;)

4) a teď to horší.....

celá dolní pasáž od věty ,,Vysvětlíš mi o co tady vlastně go?"  mi vůbec nesedí. Mluví se tam o nějakém incidentu, kde jeden z nich neumí střílet a někdo kdo spadl do pece.....je to celkem nesrozumitelný. Navíc se mi u toho nelíběj ty věty jako "o co tady go" prostě mi to do fantasy mluvy nesedí.

5) on ten jeho bratr doopravdy zapálil celej přístav, jen aby dostal jednoho člověka. Navíc byly jen dva, temný bratr a "někdo". Tito dva že zapálili všechny "LODĚ" => zdůrazňuji "lodě" tím pádem usuzuji, že to musel být nějaký větší přístav. No opravdu nevim jestli by to celý zapálili :D

 

Jinak musim říct, že je to určitě lepší, než ty předchozí. Tvá forma se zlepšuje, vidím blýskání na lepší časy

Dávám 5 bodů, tenhle díl je zatím bezpochyby nejlepší

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.