Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Pomsta bude sladká 4. díl

19.4. 2011 - 20:59 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Tak prichazim se svou kritikou. (pisu z mobilu, takze se nebudu nijak moc vypisovat) Pribeh je takovej "nanicovatej" marne cekam, kdy z toho vyleze neco poradnyho. Tech chyb je vsude dost. Vsiml jsem si nekolika dost spatne poskladanych slov ve vete a nektere useky, ( musim souhlasit s Laxem) bych oznacil za velmi "lacine" Polovrchol - tim si chtel asi rict, ze kopec je zaoblenej, ale nahore je jeste nejakej skalni utvar, nebo jak jsi to myslel? tak sem to aspon ja pochopil.....nehlede na to, ze to slovo je pekne blby. No nic, hodnotim za 2 bodiky :/
18.4. 2011 - 18:52 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Jestli tady najdeme čtvrtý díl tvé pomsty, muísm se tě zeptat za co se nám mstíš? :-)

Tak, člověče, schválně,  jestli jsi se zlepšil...

Jinak připomínám, že když bude chctít někdo pravopisnou korektúru, ať mi dá vědět a provedem to přes e-mail.

 

A tobě by se ta oprava pravopisu vážně hodila, to je děs tohle číst.

Co je kruci polovrchol?

Jak leze vysoko, že je tam ten vzduch řídkej? Neřekl bych, že to hraje u kopce (nebo kopečku - tohle slovo tam máš taky) nějakou roli.

Popis máš dost zmatený, a to zbytečně.

Idiotský slova jako ...šli do lidí... nebo celá věta ...Občas s nějaká postava zhroutila a spadla mrtva k zemi což by i odpovídalo barbaři se rozběhnou a chtějí si mermocí zabojovat, ale občas to nějaký z nich prostě nevydrží a spadne k zemi...  Vypadá to pitomě a lacině.

Uskočit doprava by asi nestačilo. Měl by ještě uskočit dozadu. Potom je tu blbost s kopancem. Proti postavě se dvěma zbraněma, oběma sečnýma, nebudeš kopat. Zvlášť, když máš sám meč. Přišel bys o ni. A pokud nepřítele neodkopnul dva metry od sebe, hozená sekyra (zbytečná chyba i tak) by jen těžko minula cíl. A pak konec, kdy vlk odtrhne hlavu. To by mohl udělat medvěd, ale vlk těžko. Nehledě na to, že by po hlavě vůbec nešel, kdyby útočil zezadu.

A konec taky děs. Jestli budou mít ty bestie ještě nějakou roli, neměls to popisovat tak suše a obecně. Buďto podrobněji anebo pod rouškou tajemství.

A ta gramatika je fakt děs, že tys to po sobě ani jednou nečetl?

 

Tak nevím, jestli to děláš naschvál, ale přijde mi, že moc nedáváš na naše rady a pořád si jedeš to svoje. Jak jsem už jednou řekl, nehodnotím bez šance na obhajobu, ale zatím to vyadá na solidní 1 BOD, což je zhoršení (zatím jsi ode mě měl vždy 2). PEČLIVĚ SI PROŠTUDUJ TY RADY, CO JSEM VYVĚSIL. A ŘIĎ SE JIMI!!!

Mimochodem, kolik kapitol napřed máš napsaných?

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.