Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Pomsta bude sladká - díl 5

27.4. 2011 - 22:29 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Tak tvoje ani nepotřebuju. :D
27.4. 2011 - 22:23 Autor Malekith Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Jj já to myslel pak až skončíte... :D možná sem se špatně vyjádřil... :D

No ajsko zas nemam já :D 

27.4. 2011 - 21:55 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Byl by asi lepší, ale nemám. A mikrák taky ne, takže ajsko postačí.

Taky ti svoje služby nenabízím. :-) To jenom kdyby Madoxovi někdo záviděl mojí pozornost.

A ty taky nedáváš pozor, pokudse mu pokusím poomoct, má zatím s Pomstou útrum. Jinak ať si píše co chce, ale na tohle nesáhne dokud s ním neskončím. Toho si musí být vědom, je to důležitý a neříkám to jen tak.

27.4. 2011 - 21:51 Autor Malekith Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Mno tak já mu jí teď nedělal, páč sem měl ve škole kvalt a fofr, ale začnu neboj. Donutim ho aby to měl napsaný v neděli a moh mi to dát k opravě. já to shlídnu a to opravený ti můžu poslat k další korektuře...

No to je jasný, že nezvládneš víc jak jednoho. Já sem to nepasl, že bych to chtěl, já to psal, že to je pro něj dobrá příležitost se něco naučit :D

No ta diskuze by šla... máš skype? Ten by byl nejlepší na tohle... :D 

27.4. 2011 - 21:40 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
A ještě chci dodat, že byste jako bratři měli trochu spolupracovat - sednout nad pivkem (limonádou, když ti jinak nepůjde) a probrat co chcete psát, jak to chcete psát a jít tak jako pod kůži sami sobě. Jeden se z toho vypovídá, druhý bude poslouchat a třeba poradí. Možná to navrhuju jen proto, že já o svý práci mluvím strašně rád, ale nejde mě zastavit, jak jednou začnu.
27.4. 2011 - 21:38 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

To chce živou diskusi, ne takhle. Rychlé reakce, tok myšlenek atd.

Jinak část tak dobrej opravdu nejsem mě donutila k úsměvu. Já taky zas tak dobrej nejsem, angličan mě asi brzo předežene a Jan taky, pokud se vzchopí a já budu zakrnělej hodnotitel místo toho, abych byl tvůrčí.

Nakolik by mu to pomohlo se bojím tipovat. Nemusí mu to pomoct vůbec a může ho to postrčit k průměrnosti s dobrým startem k lehký nadprůměrnosti. Víc mu dát nemůžu.

A tu korekci pravopisu bys mohl dělat, i když taky nejsi žádný zázrak.

 

Jinak moje nabídka platí jen pro jednoho člověka najednou, víc nedokážu. Zatím je tím vyvoleným Madox. Ale jestli by někdo chtěl být po něm, klidně. Jinak stále platí, že když bude někdo chtít něco jen zkritizovat nebo zkorigovat gramaticky, jsem k dispozici.

27.4. 2011 - 21:32 Autor Malekith Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

To je dobrej nápad... myslim že by mu to hodně pomohlo...

Brácha ber na co čekáš? Já ti určitě tohle nabídnout nemůžu tak dobrej opravdu nejsem :D Já ti tak maximálně můžu zkontrolovat pravopis a nějaký dějový obraty, ale oproti tomu co ti může nabídnout lax je to nic... takže ani minutu neváhej a di do toho...

Diskusi? Poď o něčem diskutovat... :D 

27.4. 2011 - 20:07 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Ještě mě napadá jedna věc - mohl bych se ti chvíli soustavně věnovat. Zahráli bychom si na pana učitele a jeho žáka chodícího na doučování. :-)

Ty mi pošleš svoje kompletní dílo, už opravený podle timesovský kritiky, a já se s tím pokusím něco udělat.

 

Prvně bych to opravil po gramatický stránce a poslal ti to zpět - to jako přátelskou pomoc.

Pak by ses ty nazpaměť (nebrat doslova - já to taky neumím nazpaměť) naučil Rady nováčkům z literární poradny - opakoval by sis je před spaním a ctil bys je jak boží přikázání. :-)

Pak bych, pokud budu mít čas, tvůj příběh přepsal do své verze - žádné velké přidávání, jen oprava nesmyslů a zkvětnatění řeči.

Potom bychom vedli dlouhou diskusi (nebo několik) nejlépe na ICQ, kde by ses snažil najít mezi těmi věcmi rozdíly, říkal bys mi svou vizi a tak jako bych tě dokopával k lepším výsledkům.

Potom bych si něco vymyslel a nakonec bys napsal krátkou (max 4 strany) povídku na jakýkoliv fantasy téma, kterou bych přečet, zhodnotil a ty bys ji po opravách (já bych jen kritizoval, opravoval bys sám) hodil sem. No a pokud i tohle zklame, lámu nad tebou hůl a budu tě jen číst a kritizovat.

Podmínkou by samozřejmě bylo, že bys po celou dobu "výuky" přestal psát svojí pomstu, kterou se mi vážně mstíš.

 

Tak co ty na to? Ukrojil bys mi hodně z mýho času, ale bral bych to jako výzvu a možná i zábavu. A pokud ne, aspoň si vem k srdci ty rady z Literární poradny, nejsou to jen planý řeči.

27.4. 2011 - 19:58 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Jeden natáhl luk, druhý natáhl luk, dej do toho trochu novýho výraziva nebo natáhnu bačkory. Mimochodem natáhnul je mnohem spisovnější než natáhl. Nebo spíš vhodnější, spisovný to je obojí, ale natáhl je knižní/archaický.

A vážně si nebereš k srdci ty rady. Boj popisuj strohejma větama, aspoň dokud se nenaučíš komponovat ty složitý. Až na čárky to sice není špatně, ale je v tom bordel a špatně se to čte.

Nabíjet luk, to jako vážně? Sice jsem psal o novým výrazivu, ale zas takový novoty jsem na mysli neměl.

Kdo dohajzlu míří na nohy? Leda tak Paris na Achilea A jak se mohl zakopnutím vyhnout střele do lýtka? A když už jsme u toho...průrazný šíp, který ti projde nohou skrz naskrz rozhodně není jen nepříjemné bodnutí.

A ten pravopis je taky příšernej.

Žoldnéř nestačil ani vydechnout a jeho zakrvácený klobouček se pomalu snášel k zemi. Kdyby byly takhle pěkně nadsazený všechny věty, bylo by to zábavný.

...natáhl další šíp... Tak když pominu, že zas něco natahujou, šíp není z gumy, takže natáhnul luk!

A zase střílí na nohy. Do nohy se může trefirt, ale mířit na ní nebude. Míří se na tělo jako velkej citlivej kus masa, anebo když seš dobrej a nepřítel je blízko, tak na hlavu.

... dýčku... :-) A co je zas tohle za patvar?

Já si myslel, že ho chce živého a proto jde po nohou. Ale i tak...

A proč ho najednou maj topit? Jen aby se zachránili?

Když už ti odpustím, že daly je tak strašnej hnus, ten palcát mohli přidělat, ale dát ho tam nestačí.

Počkat, oni jsou na pobřeží. A u hluboký vody navrch? To jsem možná přehlíd.

Elf vytáhnul trpaslíka? Jo a o řetězu dosud nebyla řeč. A pokud myslíš, že má palcát řetěz, tak se pleteš - ten má řemdih nebo cep.

Masáž srcde? To je trochu novodobý postup, ne? I když na druhou stranu proč ne?

 

Proč mi tahle muka děláš? Nechci tě srážet, ale za pět dílů jsi se ještě ani jednou neodlepil ode dna, naopak - klesáš ještě do bahna. Ze začátku jsem ti chtěl vytknout, že to je moc krátký, ale být to delší, měl bych ptoblémy to dočíst.

1 bod bez jakýkoliv diskuse. I když bych diskusi i tak uvítal.

25.4. 2011 - 15:21 Autor Madox Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Omlouvam se za překlepy kontroloval sem to po sobě ale občas mi nějaký unikne...našel jsem zatím 2....

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.