Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Zloději, žoldáci a Strážci - 38. díl

10.10. 2011 - 18:01 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Ludvík XIV. se dožil 77 let, než ho sklátila gangréna a podle všeho žádnou demencí netrpěl. Jinak 80 let je jenom orientační, přecejen, přesné záznamy nikdo nevede a matriky taky nejsou. A navrch stejně umře. Jednou...

10.10. 2011 - 16:59 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Aha, já myslel, že generálů je 12.

No, já jen že je to opravdu vzácnost, aby někdo v tomhle věku neměl měkkej mozek. 70 ok, ale 80 je už podle mě moc. Vidím to na příbuzných.

9.10. 2011 - 23:01 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

80 letý veterán. Ono je pravda, že už je to dost pokročilý věk a pro středověkého člověka je to opravdový kmet, ovšem i v takovém věku si dokáže člověk zachovat čilou mysl a sem tam i pevné zdraví. Kdyby ho postihovala nějaká ta demence, tak by asi generálem už dávno nebyl, ne? ;-)

Tak jak se tak dívám do svých poznámek, z celkem 9 generálů to nepřežili 3, tedy 1/3. To už je celkem dost, hlavně když jsou někteří z nich ramění a král polomrtvý.

Na Kateřinu si zvykni, té se jan tak nezbavíme. ;-)

9.10. 2011 - 19:10 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

...Ten to dotáhne daleko! Nejmíň na arcimága! Tvrdil vždycky jeho otec, sám zručný kouzelník...I tobě opravím jednu větu. "Ten to dotáhne daleko! Nejmíň na arcimága" tvrdil výdycky jeho otec, sám zručný kouzelník.

Byl magickým nebo klasickým léčitelem? Já že když mu kouzlit nešlo a na druhou stranu ses o jeho nadání na doktořinu nezmínil předem, tak se radši ptám.

Proč pořád zmiňuješ trosky rady generálů? Kolik jich umřelo? Dva? Maximálně 4, ne?

...stojící vedle dveří a klopíce hlavu směrem k zemi... O přechodníky se snad radši ani nesnaž. Nebo používej tuhle stránku... http://promlky.unas.cz/RUBRIKY/TEORIE/prechodniky.html

Počkat... Smolenovi je 80? I když může mít dobrou fyzičku, neměl by být v tomhle věku tak nějak, já nevim, naměklej? 80 let je jako 14letý dítě, ne? +-

 

No, po Samurajovi je to příjemná vzpruha... živý rozhovory, vtipná Kateřina, ... být to o půl stránky delší, mohlo to aspirovat na nadstandartní osmičku, takhle bez diskuse 7 bodů a + stále a neměnně v záloze.

26.9. 2011 - 23:11 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Oprava, je tam! Ale nevím proč byl odatován až na 1. listopad.
26.9. 2011 - 23:07 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Hm... tak teď došlo asi k menšímu erorru... Bohové ví proč chybí díl 37. Nevím, jestli jsem ho zapoměl vyvěsit, nebo ho někdo smáznul, ale zkusím ho vyvěsit znovu a snad to Laxinátor dodatečně vyvěsí.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.