Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Zloději, žoldáci a Strážci - 41. díl

27.11. 2011 - 22:34 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Politika, co jinýho... zběžně jsem si prolítnul Masakr, tak něco vím. :-)
27.11. 2011 - 22:32 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Víš, tenhle stařík vlastně neměl mít s Meškem nic společného. Proč? Zkrátka mě to nenapadlo a teď nevidím důvod. ;-)

A jeho totožnost zůstane utajena... Přinejmenším do dalšího pokračování... To ještě usím nějak dořešit...

Inu, proč zrovna Lhivroie... To se teprve ukáže a je dobře, že to nevíš. :D

Prozatím ti řeknu, že rebelové s nimi jednali na rovinu. Dejte co máte, nebo vás pobijem. Oproti tomu Regetenci se zavázali pomoct, ale nepomohli... Proč asi? To se teprve ukáže...

26.11. 2011 - 17:36 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

A najíždíme do páté dekády Žoldáků... a jestli budou brzo končit, člověk by si měl vážit každého dílu. Zvlášť, když to zachraňuje místní knižní hladomor.

 

Malý, bělovlasý stařík, s plnovousem snad až k pasu a scvrklým obličejem připomínajícím vysušenou švestku... Tohle nemůže fungovat jako samostatná věta... buď tím rozšiř tu minulou (věta, pomlčka, tohle) nebo tam přidej sloveso.

Jo a obličej připomínající vysušenou švestku by měl bejt fialovej nebo modrej. Jen takový postřeh, já bych tam přidal slůvko tvarem.

Takový tichý tip... tip=odhad, typ=druh NEPLÉST!

rád učinil výjimku ze svého pravidla, ale neučinil tak...  2x učinil

Tu pak nabídl žoldákovi. „Dáš si?" Ten se nedal pobízet... Tady bych lépe rozlišil osoby. Je sice evidentní, kdo co dělá a říká, ale pomůže to plynulosti. Mě to vytrhlo ze čtení, a to je chyba.

Kdyby tolik neprovokovali Tachiance, nezůstala by z něj hromádka popela...  Použil bych slovo nebyla. Takhle si člověk láme hlavu nad negacemi a ani teď si nejsem jistý, jestli to máš správně. (jo a ještě nějaký výraz jako teď, jen nebo tak nějak by neuškodil)

Když ho poslali s ostatními na Kectock, málem z toho zešílel vzteky. Část z něho se tam vždycky chtěla vydat a pěkně si to s ním vyříkat, z očí do očí. S Kectockem si to nemůže vyříkat z očí do očí, je to jen pevnost. Musíš tam vsadit Josepha nebo velitele Kectocku nebo tek nějak.

 

Skvělé, bravo, miluju tě! :-) I když jsem ti vytknul několik věcí, byly to spíš rady a i když mi tak docela nedochází, proč ze všech lidí nesnáší právě Lhivroie, a ne vůdce rebelů, stejně to byl skvělý díl, jeden z tvých nejlepších. A to i přes toho dědulu z Měška Lehnice... mimochodem co je zač? Bůh? Duch? Mocná světská bytost?

 

9 bodů

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.