Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Zloději, žoldáci a Strážci - 45. díl

20.2. 2012 - 20:27 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Takže jsem to s těmi dvěma nakonec pochopil dobře? Ale vrtalo mi to hlavou, tuhle část bys měl rozhodně předělat - zpřehlednět.

Jen, že to použili oba a přitom jsem to u nich ještě neviděl. Šlo spíš o takov postřeh, než přímo o výtku.

Do bordelu taky nechodím, proto se ptám, jak takový výraz vypadá.

Samozřejmě, ten konec dal tomu svádění logiku. Ale už jsem si na to nevzpomněl, abych na to reagoval nebo abych to smazal. Ale já moc poznámky nemažu, aby bylo líp zachyceno, jak u toho přemýšlím.

 

Nakonec bych asi mohl použít to plus z budoucna, ale nějak se mi u tohohle dílu nechce. Proto dám těch 6 a do příště máš hooooooooodně velký plusko.

20.2. 2012 - 20:07 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

No, s tím švagrem...

Už o něm řeč byla. Ale ne v tomhle příběhu. Objevil se, stejně jako jeho bratr, ve spisech Rakdemových. Zato tahle děvčica se objevila v příběhu, jako vedlejší postavička, v pozadí. Nicméně v příběhu hraje dosti podstatnou roli, ačkoliv si víceméně hledí svého.

Oslovení "Sakra, chlape..." je podle mne vcelku normální. V tomto případě rozhodně lepší než třeba "kamaráde" :-D

Je mi líto, ale do bordelu nechodím.

Šlo jí hlavně o to, aby se dostal blíž. Kdyby nezabralo tohle, mohla klidně zkusit nadávky a vyprovokovat ho, aby jí dal facku. Ostatně Martenovi taky nešlo v tu chvíli o to, aby mu zahřála postel. :-))

20.2. 2012 - 18:43 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tak, jde se na ten deficit...

 

Celá ta záležitost se švagrem... jsem natvrdlej nebo to nedává smysl? Anebo je to záměrně neúplný? Nějak se v tom ztrácím. Jakože její švagr nechal zabít svého bratra (jejího muže), a ona ho na oplátku taky oddělala? Jestli jo, stálo mě to tak dvě minuty mozkového hloubání a dloubání, což je na nejvedlejší ze všech vedlejších dějových linek až moc.

A ta čarodějova reakce je divná. Jestli je znechucený nebo zmatený, není to z něj cítit. Ale podle kontextu to tak je...

Chlape? Nikdy si neříkali chlape, ne? Tak proč s tím teď začínají?

Jak vypadá tajemný pohled hodný zkušené nevěstky? A proč by ho házela na někoho, kdo na ní má oplzlý poznámky, když jde ve skutečnosti o hrdou vražedkyni?

Aha, pokud o svádění. No, stejně mi to k ní nepřijde. Ale co já vím, znám ji jen pár řádků.

Konec dobrý, všechno dobré....

 

No, konečně jsem u tebe našel kupu malých chyb a zároveň žádné velké... ideální kombinace, asi mi ta pauza prospěla. Nehodnotím, ale pohybuju se zatím okolo šestky.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.