Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Utajená křivda

1.2. 2012 - 21:25 Autor drejk Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
I já něčím menším přispěju ať tu není tak mrtvo. A pěkný. Ale chudák drak. 6 bodů
29.12. 2011 - 19:09 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Přijde, ale tak si vem, že má třeba velkou říši (20 zemek). No a armádu naverboval všude možně a vytáhl s ní na druhej konec říše... je to pravda, ale tadyk je to prostě jedno. :-)
28.12. 2011 - 23:07 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Uff... tak jsem se k tomu konečně dostal...

Inu, příběh není špatný. Asi těžko by to někdo takhle sepsal, myslím tu část s tím drakem, ale vyprávěcí formě to vcelku odpovídá. Je to sice krapet ujetý, ten trpaslík tam chvíli působí jako hotový Rambo, ale to k tomu patří, když je ten vypravěč. Sice bych asi těžko vyprávěl něco tak krvavého malým dětem, ale on je to vlastně trpalsík a středověká výchova je taky krapet tvrdší.

Nelíbí se mi hlavně ta Darkelfovina. V půlce těhdle příběhů buď táhnou klaďasové na DE. Tady to sice tak není, ale stejně se mi nelíbí, že ten vlasař táhne válčit přes půl světa. To se mu nikde nepostavili místní na odpor? Čím to vojsko živil? Asi těžko sebou měli dost stravy, vždyť je to trasa nejmíň na půl roku. No upřímě? Nepřijde ti to divné?

13.12. 2011 - 18:31 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Malekith: Piš a posílej. A překecej bráchu, aby taky něco poslal. On si stěžoval, že jsem mu prý zkazil pověst, tak se mnou už nechce nic mít. :-)

 

Jan: Byla to podmínka soutěže - zasadit do světa DE. Tak jsem jí splnil. Kromě toho je to prostě mimo moje pravidla světa (ty kecy o dracích atd.). Ale co, sice s tím dělat nic nebudu, ale bral bych i tak nějakou bližší kritiku - je to nedávné dílo, tak abych se příště vyvaroval kopanců.

13.12. 2011 - 08:09 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

No, nevím, nevím... Upřímě řečeno, tvorba zasazená pevně do mapy DE se mi osobně poslední dobou až tolik nezamlouvá. Ne že by to bylo nějak špatný, ale zkrátka už mi to tolik nesedne. Ono když je v každým druhým takovým příběhu Země Králů a Země Draka, začne se to člověku zajídat...

5 bodů.

12.12. 2011 - 23:50 Autor Malekith Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Ty jo, dobrej příběh... Sem ani netušil, že si do tý soutěže něco psal... Já chtěl taky něco poslat, ale pak sem si to rozmyslel. Jinak možná bych do konce roku moh dokončit tu svou povídku a pak se pustím do něčeho většího a hlavně svýho... Teda předtím bych spíš asi měl dát ještě nějaké malé jednodílné povídky abych se tak nějak otestoval...

Jinak k hodnocení tohoto díla. Občas máš pravdu to byl trochu chaos a lehce sem se neorientoval.

A občas se mi zdálo, že se ti tam opakovaly stejný slova. Ale to je možná jen můj pocit.

Jinak se mi to líbilo a dávám 7bodů 

 

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.