Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Zloději, žoldáci a Strážci - 51. díl

11.4. 2012 - 23:43 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Ne, ohnivý mužíček. :D
11.4. 2012 - 22:59 Autor Devil123 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Izidor je rosol :D
11.4. 2012 - 22:37 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
No, jsi blízko...
11.4. 2012 - 21:37 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Právě že nevysvětluj, ale pokud není ze želé, nedostalo by se to ani přes kůži. Nechme to být.

 

 6 bodů a plusko do příště.

11.4. 2012 - 21:17 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
No a jak ti to mám teda vysvětlit, když je vysvětlení tajné? Už když ti řeknu, že v tomhle stavu Izidorovi žádné kosti zkrátka to šlo. Už to holt není obyčejný člověk a snad ani člověk.
11.4. 2012 - 20:45 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Jílec neprorveš, o to jde. Že to přežije je věc druhá, ale pokud nemá supersílu, nenarve jílec ani pod kůži, natož skrz kost.

Plížit jako blížit. Zkušený generál by neměl být ochromený, když mu probodnou parťáka. A to té doby to vypadalo, že má mág jenom hodně sil a než umře, chce vzít Ivana s sebou do hrobu, takže odpadá i šok z přežití.

No, já jen, že jsi na začátku zmiňoval, že by nedokázala podpálit ani táborák (či jak to tam bylo). Takže se to docela vylučuje. O jejích schopnostech nic neříkám, jen o momentálním stavu.

A vůbec, nespoileruj pořád. Ty bys nejradši vše polovyzradil nebo rovnou vyzradil a lidi přijdou o překvápko. Já jen tuším, že má jeho nová schopnost co dočinění s návštěvou té magické školy nebo kde to před x díly byl. Moc tomu nerozumím, proto se ani nešťourám v bolesti, v tom, že ho zranění vlastně neomezuje nebo proč mu neteče krev. Čekám, že to sám později v ději vysvětlíš. Jedinou výjimkou bylo to s těmi plícemi a mluvením, to už je moc očividné.

11.4. 2012 - 20:17 Autor Jan III. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

S tím jílcem je to opravdu trochu nelogické, ovšem jen prozatím. Popravdě bys teď mohl Izidorovi klidně useknout hlavu a zdržel bys ho tak na dvě minuty. Ano, má jedno slabé místo, nicméně to Herbert minul. Sice jen o kousek, ale minul. Zatím prozradím, že ani sám Izidor vlastně nemá úplně ponětí o tom, co vlastně dokáže.

Joseph? Ten byl zcela omráčený z toho, jak Izidorovi trčí z břicha meč a ani to s ním nehlo. Navrch nebylo třeba se zrovna plížit.

Oblak plamene. To je asi jako mrak kyseliny. ;-)

No kouzlení je o síle vůle a vlastní tělesné energii, ne o tom, jak dlouho vysedáváš nad učebnicí. A když k tomu přidáš kapku vzteku, že ti někdo tříská s kamarádem o zeď, touhu pomstít se a vůbnec spravit mu ciferník, dokážeš kolikrát nemožné.

11.4. 2012 - 18:06 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

A abych to měl při jednom, jdu i na druhou polovinu centu.

 

„Mnoho jich asi nebylo!“ Tohle že by vyštěkla? Navíc tváří v tvář úhlavnímu nepříteli? To je trochu školkové, přeci nepíšeš Harryho Pottera, aby byla nejhorší urážka mudlovský šmejd. ;-)

hledaje Minerva? Buď té lásky a přechodníky užnepoužívej. Anebo se vždy koukni na tu stránku, co jsem posílal. Přechodník přítomný, ženský rod = hledajíc.

Poté, co mu Varinius oznámil, že by se mu možná mohl s pomocí trochy magie baronese přilepšit a snad i vyléčit její jizvy. Zpřeklepovaný polonesmysl.

...vypustil z nich oblak plamene, směrem... Plamen dělá oblaky?

„No jistě… Na tebe jsem skoro zapomněl…“ Na probodnutý plíce (nebo teoreticky jiné orgány) mluví docela dobře.

Aha, tak takhle ono to je, chlapec se nám znesmrtelnil. Měním své původní prohlášení... Na kus oceli v plicích mluví docela dobře.

Celý meč skrze tělo? Aha, a co hrudní koš? Tím totiž protáhneš jílec jako by se nechumelilo. Jestli je někde opravdový kiks, pak je tady.

A co Joseph? Ten tam jen tak stál, když se Herbert plížil k Izidorovi, aby mu podříznul hrdlo?

Předpokládám, že tu postel převrhla kouzlem Minerva. Není to trochu nad její síly? Původně mě napadla Kateřina, ale protože se na konci neobjevila, musela to být práce čarodějky.

Dobré nebo průměr? A víš, že já ani nevím. Když si představuju Izidora, přijde mi víc směšný než nebezpečný. Možná je to ale jen mojí předtsavivostí. Nechám si to proletět hlavou.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.