Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Seveřan z Jihu - 1. díl

30.5. 2012 - 14:46 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tak po letech :-P na to jdu.

 

...většinu lidí si omotali lusknutím prstu... To je trochu neš´tastný slovní spojení, protože omotat si má původ v omotat si kolem prstu a omotat si kolem prostu jeho lusknutím, to už je moc komplikovaný. Metafora v metafoře je věc nebezpečná a tady se dle mého úplně nepovedla. Ale to je asi tím, že nebyla zamýšlená.

Ono celá ta věta je divná. Jak ztratili přitom tolik peněz? Tak jesti se jednalo o úplatky, ty peníze nebyly ztracený, pokud posloužily věci. Uplácení je jen nelegální forma obchodu. Taky neřekneš, že jsi šel do obchodu a abys mohl nosit ten klobouk, ztratil jsi dvě kila.

Děd je Skandinávec, otec Žid a syn Anglán. S těmi jmény pozor, když už si půjčuješ ze skutečnýho světa, nech rodině jednu identitu.

Zval rodinu své dcery na návštěvy jenom kvůli ní a Hamingovi.  Tohle znamená, že zval rodinu jen kvůli rodině a Hamingovi, ale asi jsi myslel kvůli dceři a Hamingovi.

Nejdřív nastoupil do vozu, pak je z toho kočár... vůz se používá spíš pro auto, ne pro kočáry. Takže pokud nechceš, aby si člověk představoval, jak kluk nasedne na vůz plnej sena, aby si pak lámal hlavu, kde se tam vzalo okno a nakonec zjistil, že jede kočárem. A ani kočáry obvylke skleněný tabule v oknech nemají, maximálně tam bývá záclonka. Sklo je vymoženost až hodně pozdní a i tak neotřelá, protože se ti sklo vysype na minimálních nerovnostech.Ve středověku každopádně kočár s prosklenými okny nenajdeš.

 Teda na to, jak jsou bohatý, by mohli mít aspoň sluhu, co jim otevře, ne? To se nedá vytýkat jako chyba, ale upoutá to pozornost.

Zalté schody nabarvené tak, aby vypadaly jako dřevo. Podivné. Spíš stupidní. Když už má někdo zlatý schody, chce se s nima chlubit. Nehledě na to, že je docela nemožný ZABARVIT zlato tak, aby vypadalo jako dřevo. Jó, kdyby byly pokrytý dřevem, to by bylo něco jinýho. A to ani nemluvím o tý největší hovadině, totiž o zlatých schodech jako takových.

Píšeš děsně útržkovitě, někdy mi přijde, že ti myšlenky moc nenavazují. Tvůj styl mi prostě nesedí, nudí mě k smrti.

No a obsahově je to taky nehorázná blbost. Chyb jsem našel víc, ale nechtělo se mi v nich nípat. Do té bitky s Kamenem jsem uvažoval o dvou, ale nakonec se přikláním k 1 bodu a plusku do příště.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.