Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Velký rozhovor s Torgem: Otevřená výpověď legendy

30.8. 2012 - 00:02 Autor Faradhaj Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Rozhovor pěkný. Na jednu stranu chápu, na druhou stranu nemám rád tyto odpadlíky. Sám vedu několik webových projektů, takže vím, že na pozadí každého projetku, probíhá projekt další, který je hlavně o lidech. Vždy je nějaké východisko, jen musí sklonit hlavu obě dvě strany. 

Souhlasím s tím, že by se mohlo zlepšit komentování lig co do "ergonomie" celého systému. Pokud je stejné, a předpokládám že je, jako když jsem byl komentátorem někdy před pěti lety, tak potěš.

Dále k upadajícímu DE jak je výše napsano. Ano, souhlasím, už to není co to bývalo. Chtělo by to nějaký akční prvek hry, který by to celé nakoplo a hlavně nakopnuté zůstalo. Byl bych i pro vrácení staré verze hry pro určité ligy, dále vytvoření lig současné podoby a lig s nějakými novinkami. Co mne osobně ale už nějakou dobu irituje, jsou některé prvky grafiky. Ono to dřevo roztažené na daleko vyšší rozlišení než je základ nevypadá v době FULL-HD monitorů nějak extra a grafika, to je pro nového hráče rozhodující věc. 

Problémem celého DE je, že se u něj musí používat mozek. Lidi ale nezměníme. Proto mají úspěch hry jako sfgame, gladiatus atp.

Dále mě zarazilo, že v době sociálních sítí není snad oficiální stránka na facebooku a už se nesdílí, nedělají soutěže... 

takto bych mohl pokračovat dál a dál.. ale myslím že i toto stačí. LP je rozumný človek, jen to chce tu káru táhnout ještě dál a trochu s ní zrychlit. 

A teď se do mě můžete pustit :)

28.8. 2012 - 16:45 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
LP přihodil reakci, tak se těšte, že ji sem hodím hned, jakmile se mi dostane pod ruku.
28.8. 2012 - 10:54 Autor BloodTears Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Asi tak :) ja si hodnotenie nechavam pre seba, lebo spracovane je to dobre a k Torgovi sa ja osobne vyjadrovať nebudem :)
27.8. 2012 - 23:44 Autor Johny Flock Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jinak samozřejmě pro mě můžete hlasovat na DE-Komentech negativně, kladně, ale hlavně aktivně! :D :) http://de-koment.char-t.com/profil/Fl%C3%AD%C4%8Dek
27.8. 2012 - 23:18 Autor Johny Flock Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Tak buď se Torg spletl, nebo to myslel jinak...;) :))
27.8. 2012 - 22:45 Autor Figo1 Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

"Tehdy jsem připletl do aliance Synové Xype Toteca, se kterou koketoval v podstatě celý pozdější Taj Mahal (Figo a spol - protože byli spolužáci)."

ehm, ehm :-P Taj Mahal vznikl mnohem dřív, než Synové, tak jakýpak pozdější :) k prvnímu věku Taj Mahal nastoupil 11.5.2003 ve 3B, což vím přesně, protože je to zároveň i první zavření Taj Mahal proti tehdy suverénním Havranům. Věk zavřel tehdy ještě neznámý začínající hráč, pro kterého to bylo první zavření na DE, a nebyl to nikdo jiný než Joker řečený Monk of Meo :) a teda celkově Synové s Taj Mahal nemají mimo Forulta absolutně nic společnýho, hráčský základny byly zcela odlišný, maximálně občas někdo hostoval...takže i tady mi trochu uchází souvislost :)

27.8. 2012 - 22:24 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

To si o tom nikdo nic nemyslí? Kde je chvála, kde je pohana, kde je stručné nezáživné shrnutí? A kde jsou ti chytráci, co něco plácnou bez rozmyslu?

Asi už jste všichni v Mexiku, je mi to jasný. :-)

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.