Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Rasy DE - Elfové

17.3. 2013 - 12:08 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Za tenhle seriál děkuj hlavně Darkfirovi. ;-)
16.3. 2013 - 16:08 Autor Hrdlodus Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tady mezi komentáři očekávám komentář LP. Právě u článku o elfech.

Elf by tedy měl být vhodná rasa do rasovky, ty trvají déle. 

 Mimochodem, skvělá práce, Laxinátore, za tento seriál a celé DE Times. A vůbec celý týme DE Times.

16.3. 2013 - 14:42 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Tak při prvním výběru rasy by ti měla pomoci nápověda, kde se píše, jaké rasy jsou vhodné pro nováčky. Jen na ni musí ten nováček kliknout. Ale pro pozdější fáze života hráče je to fakt přínos. Až to bude komplet, napíšu LP, aby to dal na sloupek jako odkaz.

Myslím že jsi to vystihl přesně... Navíc když jsem začínal hrát já (a to není zase tak dlouho), tak jsem se nemohl pořádně v rasách vyznat a tak jsem googlil jako o život návody jak začít atd. To co jsem našel bylo většinou na webech klanů, a byly to zastaralé návody, které už byly často nepoužitelné.
 Myslím, že na úvodní straně DE by měl být přímý odkaz na všechny tyhle články, které by začínajícím hráčům hru trochu osvětlili - on neni DE žádná jednoduchá hra pro masového hráče, a proto na něj spousta lidí zanevřou po první nevydařené hře...
 Tyhle články by jim mohli pomoct první hru hned nepodělat výběrem složité rasy, kterou nebudou umět hrát - takhle když si vezmou třeba ty elfy, tak budou alespoň trochu vědět do čeho jdou.

11.3. 2013 - 23:04 Autor Darkfire Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Tak já by jsem ten problém viděl spíše v zájmu o DE obecně...přesto osobně si myslím,že zrovna tenhle článek je hodně důležitý a přínosný..přeci jen třeba skřeti se hrají relativně často...takže už jsou celkem v podvědomí...stejně tak profláknutí jsou už i mágové...ale třeba elfové jsou pro dost hráčů spíše neznámá rasa......vůbec by jsem prděl na to jestli někdo přidá nebo nepřidá komentář....každý z těch článků dělá DE obrovskou službu...je to něco,co tu zůstane...na co se čas od času se zájmem někteří hráči podívají....a v DE už není příliš dobrých hráčů,kteří by dokázali něco podobného sepsat...ať to schovávají za jakákoliv zdůvodnění....mě se tenhle článek opravdu hodně líbil..resp mi na dost věcí odpověděl..a to tu šlo...potlesk za dobrou práci je velmi příjemný.,..ale to že ti nikdo netleská,neznamená,že to co jsi vytvořil stojí za prd....

  vůbec neklesej na mysli Laxi

11.3. 2013 - 21:31 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Sakra, to vypadá, jakoby zájem upadal... po týdnu tři hodnocení a jeden komentář... nic moc.

 

Ale asi to je tím, že není co vytknout. DragonSpar je pro mě zatím nepřekonaný, ale tohle je kvalitní popis. Skoro bych ty špicouchy i začal hrát, kdybych nebyl trpaslík. :-)

Skvělý :) Už se těšim na další ... :D

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.