Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Rasy DE - Barbaři

2.5. 2013 - 20:29 Autor khar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
a jeste bych dodal, ze silnou strankou barbaru neni hrani s 20 ekozemkama a par hranicnima, ale prave naopak. cim mensi zazemi, tim vetsi vyhoda pro rychle, utocne rasy.
2.5. 2013 - 19:31 Autor khar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

myslim, ze jsi trochu predcenil silu stanu

a nesouhlasim s tim, co jsi napsal v seste casti. barbari se hodi proti obranym rasam, idealni proti trpum, skretum a naopak nehodi proti skurutum. a neni pravda, ze se proti menekolovkam da bezstarostne preposilat...jednoduse preposilat se da tak max proti skurutovi a hobitovi, ale ani to neni uplne bezstarostne 

15.4. 2013 - 21:10 Autor Hjalmar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Strach ma predsa velky defenzivny vyznam, ked ali kolega skret/clovek/skurut tusi, ze pride o zemku, tak to celkom slusne stopne preposielanie nepriatelskeho utoku. 
Zajímavý a dobrý článek... barbaři byli myslim moje uplně první rasa :). Doufám, že po tomhle článku si nebude ještě víc lidí brát barbary do akčních - to už by tam pak nebyl nikdo jinej :D Jinak co použití strachu na nepřítele útočícího na spojence?
15.4. 2013 - 15:51 Autor BloodTears Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Trochu neosobné, ničmenej stále prínosné

Opomenul si ale, okradení, ktoré barbar v 0. dni kúzli + možnosť rozjazdu skrze stan :)

 

Ale inak, thumbs up 

15.4. 2013 - 14:32 Autor Epiqman Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Jako dobré, ale něco tomu chybí. Ostatní hráči v tom měli část sebe a předávali své poznatky ostatním. Tady mi přijde, že to nejsou až tak poznatky ze hry, jako poznatky z nápovědy. Navíc vůbec nesouhlasím s poznatkem, že pro barbara je nejvhodnějším soupeřem z méněkolovek ent. Když je ten ent alespoň trošku průměrný, má 4. den i 16 zemí a to barbarovi už dá dost zabrat...

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.