Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Komentáře k článku:

Rasy DE - Trpaslíci

3.5. 2013 - 12:57 Autor khar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

ja hravam skuruty casto a magie 3. den neni problem (ale musis obetovat odtah), 4. den uz to zvladnes i v ramci odtahu a paty je to povinnost. skuruti maji vetsinou vic zemi (vic studni), vic kol a utok je nestoji prakticky zadnou manu...a pote co ji nahodi, tak maji vetsinou hodne many ven ci na prodej

 co se tyce toho pocasi...ja s tim vysokym pocasim na domky mam spatne zkusenosti (plati to teda pro vsechny rasy s utokem jednicek 2). kdyz musis nakupovat drahe domky, abys mohl odeslat utok, tak te to strasne ekonomicky znevyhohni a zpomali oproti treba TE (ktere jsou k trpum konkurencni rasou). a ta ztrata se pak spatne dohani

3.5. 2013 - 10:20 Autor Byrů Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Když jsou levný domky i nízký příjmy zlata, tak se tý lize rači vyhnu, páč to přiláká dost Skřetů (apod. havěti), který maj sice nižší příjmy než já (mám mithrill), ale levný baráky postaví v pohodě a díky počtu kol mě přejedou. Když to vezmu v extrémních číslech, tak rači počas 50/100/150 než 50/100/50.

Skuruti maj dost drahý mag. jednotky - 120/30 (sehnat 30 máni nejni je tak) oproti trpasličí mag. jednotce (sehnat 200 zl. 2 many je mnohem snazší), takže když stojim proti Skurutovi, tak co nejdřív nakopnu makiji. Jasně, když se Skurut rozjede, nabere 30 zemí a v každý má věž, tak už se mu to máguje snadno. Ale ze začátku ta makije asi nebude takové zázrak, ni? (Hrál sem je enem párkrát, takže je to spíš teorie než praxe.)

 A jináč díky za reakce všem! 

2.5. 2013 - 19:27 Autor khar Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

super článek.

jen bych doplnil nevhodnost trpaslíku do počasí s drahými domky, neboť od druhého dne musí stavět cech či domky, aby mohli zaútočit

ps: kdes přišel na to, že skuruti jsou na magii slabí? :) 

30.4. 2013 - 19:04 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
A úplně nejhorší je bojovat proti skurutovi, divit se, proč ztrácím země a nedobývám nic, a pak po pěti dnech zjistit, že je to skřet. Taky se mi jednou povedlo. :-)
29.4. 2013 - 19:54 Autor Byrů Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
To co píše Laxik se Skurutama je pravda, s těma bejvá sranda! Ale jináč je to hlavně podle velikosti soupeřova území a podle zkušeností hráče, než podle rasy.
29.4. 2013 - 19:33 Autor Lord Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat

Nejhorší soupeř pro trpaslíka je jednoznačně další trpaslík. Po takový zkušenosti si dvakrát rozmyslíš jestli máš trpaslíka brát do ligy příště

29.4. 2013 - 17:31 Autor Laxinátor Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Hele, to máš různě. Nejhorší jsou pro trpa ale asi jiné betonářské rasy, hlavně TE a skřeti. To se pak ti dva bloknou, ale TE trpaslíka překouzlí a skřet ho přejede přes tunely. Nejlehčí nevím, ale mě vždycky baví bojovat se skurutem. Trpaslík se snaží dobýt a nepustit, ale skurut se ho snaží přejet. Výsledkem je nutný kompromis na obou stranách, kdy trpaslík mění nedůležité země, ale betonuje hlavní. Výhra je ale pak na hráči a na strategii, kterou kdo použije. Jako všude teda.
29.4. 2013 - 16:44 Autor sir Robin I. Napsat vzkaz Napsat vzkaz Reagovat Reagovat
Dobrá práce, brachu :)
Parádní článek - řekl bych že tu nic nechybí :) Jenom by mě zajímalo, který rasy sou pro trpa největší oříšek a který jsou pro něho nejlepší (jako protihráč). Každopádně díky za rady a poznatky.

Přispívat mohou pouze registrovaní hráči. Pokud ještě nemáte svůj účet, tak se zaregistrujte.