Site menu:

Aktuálně:

Zprávy z Dark Elfa»


Nejlepší online hra: Dark Elf

Portrét

Dave Lister

Další nicky: Dark Elf Times, Thinmandil, Tami, Arthon, Anakin, Anglachel
Titul: Paznechťák
DE hraje od: 01.03. 2003
Oblíbená liga: 2M, 3S
Jméno: Vojtěch
Pohlaví: Muž
Datum nar.: 09.10. 1985
Bydliště: Příbram
Stát: Česká Republika
E-mail:
Web: http://www.webster.cz
ICQ: 310760310
Vlastní vlajka: Vlastní vlajka

Napsal o sobě:

ta-ma de!Moje první webovka byla Overland. Původní verze však byla po jisté době zastavena a já přešel na Mellior Annis... s kamarády ze školy jsme sváděli urputné bitvy při hodinách informatiky, ale herní systém byl docela složitý a kola přibývala pomalu. Nějakou náhodou jsem narazil na Dark Elfa a rozhodl se ho vyzkoušet.

Adalbert byl můj první nick a z MA jsem si přivedl alianci Lords of Hurricane. Hned zpočátku mě jako fandu Pána Prstenů zaujala herní mapa podobná Středozemi. Moje první země byla Černokněžnická říše a svoje panství jsem ještě rozšířil o Elfí řeku, ale to bylo první věk vše. Přes nevalný začátek jsem vytrval a pokračoval ve hře. Líbil se mi osobnější kontakt s hráči, volnější diplomacie a přemlouvání ostatních ke spojení se proti nepříteli prostřednictvím pošty. Ještě dodám, že mojí první rasou byli elfové.

Můj první vítězný věk byl překvapivě za barbary. Posel mi zanechal hned v úvodu zajímavou stavbu a já postupně dobyl velkou část mapy. Z vítězství jsem měl obrovskou radost a dodalo mi to další chuť do hry.

Oblíbená rasa:
Barbaři Skřeti Elfové
Oblíbená část mapy:
Říše Barbarů Říše Nekromantů
Oblíbená vlajka:
131 160 162
Oblíbené kouzlo:
Spokojenost Požehnání Nespokojenost Kletba Dvojitá Kletba Smrtící démon Démon kamene